ABBY BLACK HRADECKÁ HVĚZDA

Ch. SRB, CZ, JCh. SRB, SK,CZ

NAROZENA: 06.11.2018, N Reg/PK/5980/18 CHOVNOST OD 17.11.2019 - kohoutková výška 23cm, váha 2,3kg

DNA profil, parentita, test patel 0/0
Bonitační kod: 23/2,3/I./A1/E3,6

   

JUNIOR CHAMPION OF SERBIA

JUNIOR CHAMPION SLOVAK REPUBLIC

JUNIOR CHAMPION CZECH REPUBLIC

CHAMPION OF SERBIA

CHAMPION CZECH REPUBLIC

Regional winner, Winner of Mladá Boleslav 2022

Regional winner, Winner of Hradec Králové 2022

DATUM VÝSTAVA TŘÍDA ZNÁMKA ROZHODČÍ
09. 10.2022 CACIB ČESKÉ BUDĚJOVICE Champion class EXC. 2, res.CAC Chrpová Veronika - CZ
18. 09.2022 CACIB KLATOVY Champion class EXC. 2, res.CAC Olga Dolejšová - CZ
04. 09.2022 NDS Floracanis Olomouc Champion class EXC. 1, CAC Stavivarska Viera - SK
28. 05.2022 Regional dog show Hradec Králové Champion class EXC.1, Class winner, Regional winner Košťálová Alena Ing. - CZ
22. 05.2022 International dog show Litoměřice Champion class EXC. 1, CAC Olga Dolejšová - CZ
08. 05.2022 Regional dog show Mladá Boleslav Champion class
EXC.1, Class winner, Regional winner, Winner of Mladá Boleslav
3rd place - IX. FCI group
Mgr. Václava Rybárová (CZ)
03. 04.2022 NEW CHAMPION CZECH REPUBLIC      
03. 04.2022 CACIB ČESKÉ BUDĚJOVICE Champion class EXC. 1, CAC, CAC - ČMKU, BOB Mgr. Václava Rybárová (CZ)
06. 02.2022 CACIB BRNO Champion class EXC. 1, CAC Petr Řehánek (CZ)
09. 01.2022 CAC BRNO Champion class EXC. 1 Lenka Frnčová
13. 11.2021 Club show Jesenice u Prahy Champion class EXC. 1, CAC

Krysařík a dítě: Abby Black Hradecká hvězda a Sofie 1/11

Antonín MUDRA
17. 10.2021 NEW CHAMPION OF SERBIA      
17. 10.2021 CACIB BAČKA TOPOLA - SRBSKO Open class EXC. 1, CAC, BOB Orčik Ištvan
16. 10.2021 CACIB TURIJA - SRBSKO Open class EXC. 1, CAC, BOB Denis Kuzelj
04. 10.2020 CACIB ČESKÉ BUDĚJOVICE Intermediate class EXC. 1, CAC OLGA DOLEJŠOVÁ(CZ)
30. 11.2019 NEW JUNIOR CHAMPION CZECH REPUBLIC      
30. 11.2019 CACIB PRAHA JUNIOR CLASS EXC. 1, JCAC, JBOB Ridarčíková Gabriela (SK)
27. 10.2019 NEW JUNIOR CHAMPION SLOVAK REPUBLIC      
27. 10.2019 CACIB BRATISLAVA JUNIOR CLASS EXC. 1, JCAC, BOS OPARA KRYSTYNA(PL)
26. 10.2019 CACIB BRATISLAVA JUNIOR CLASS EXC. 1, JCAC, BOS JOVANOVIČ NEMANJA(RS)
25. 10.2019 CACIB BRATISLAVA JUNIOR CLASS EXC. 1, JCAC, BOS OPARA JANUSZ(PL)
13. 10.2019 CACIB ČESKÉ BUDĚJOVICE JUNIOR CLASS EXC. 1, JCAC, JBOB Petr Řehánek(CZ)
22. 09.2019 NEW JUNIOR CHAMPION OF SERBIA      
22. 09.2019 CAC TURIJA - SRBSKO JUNIOR CLASS EXC. 1, JCAC, JBOB, BOB ANDRAS KOROZS (H)
21. 09.2019 CACIB BAČKA TOPOLA - SRBSKO JUNIOR CLASS  EXC. 1, JCAC, JBOB, BOB GORAN GLADIČ (FIN)
14. 09.2019 Klubová výstava + Memoriál Ing. Jana Findejse - Křivoklát JUNIOR CLASS EXC. 3/12 Mgr. Václava Rybárová (CZ)
25. 08.2019 CACIB MLADÁ BOLESLAV JUNIOR CLASS EXC. 1, JCAC, JBOB Zdenka Jílková (CZ)

 

 

 

Matka: Gabby Vitmar

CHAMPION OF SERBIA REPUBLIC 

Otec: Kvido Nermin

CHAMPION OF THE CZECH REPUBLIC